Dieta gwiazd

Znane piosenkarki lub aktorki są gotowe wiele poświęcić, by perfekcyjnie wyglądać. Czasem nawet własne zdrowie. Bardzo często do osiągnięcia szczupłej sylwetki prowadzi w ich przypadku zwykła głodówka, za którą można uważać dietę z Hollywood.
Jadłospis, ułożony zgodnie z zasadami tego sposobu żywienia, dostarcza zaledwie 650 kcal dziennie. To bardzo mało, więc waga spada szybko. Dla gwiazd nie ma wielkiego znaczenia, że kilogramy zapewne powrócą po wyjściu z diety. Ważne jest, by przed występem wyglądać pięknie i szczupło. Produkty, po jakie należy sięgać to głównie jogurty naturalne, jajka, chude mięso, warzywa, owoce i kiełki, a w małych ilościach ziarna zbóż. Pierwszy tydzień diety opiera się przede wszystkim na jedzeniu owoców a pozostałe produkty można spożywać dopiero w kolejnych tygodniach. Zalecane porcje są niewielkie, więc osobom będącym na diecie z Hollywood, z pewnością często towarzyszy uczucie głodu.
Dieta gwiazd to bardzo rygorystyczna metoda na odchudzanie. Gwarantuje schudnięcie, ale jej stosowanie zaburza proces przemiany materii, a więc nie jest obojętne dla zdrowia.

Previous post Dlaczego zdrowa dieta jest tak ważna
Next post Dieta w profilaktyce nadciśnienia