Dieta w święta

Święta to czas narodowego objadania się. Nie jednemu przytrafia się przytyć nawet kilka kilo w czasie Bożego Narodzenia. Czas świąt to przede wszystkim czas siedzenia przy suto zastawionym stole. Taka jest nasza tradycja.
 W najgorszej sytuacji są te osoby, które właśnie przebywają na diecie. Jeśli ktoś dopiero ma zamiar przeprowadzić dietę to w okresie świąt trzeba odpuścić. Najlepiej poczekać aż skończy się ta świąteczna gorączka i rozpocząć dietę gdy już nadejdą smutne styczniowe dni. Smutne dlatego, że wiele osób odczuwa spadek nastroju tuż po świętach. Na pewno ma to związek z dodatkowymi kilogramami i sylwestrowym kacem.
 Mimo wszystko jest to wyjątkowy czas w roku i najlepiej przetrwać wszystkie „niedogodności” i uwolnić się od poczucia winy. W końcu wszyscy w ty uczestniczymy i każdy po świętach może czuć się trochę „gorszy” niż przed świętami. Może taka jest cena za czas spędzony z bliskimi i sylwestrową zabawę. Najlepiej poszukać pozytywów tej sytuacji. To ogromne szczęście jeśli mamy z kim te święta spędzić. Niektórzy ten czas spędzają samotnie.

Previous post Dieta z Internetu opinie
Next post Która dieta redukcyjna ?