3D – dieta, która udowadnia moc przypraw

Niestety, każdy człowiek posiada jakieś kompleksy, które mogą utrudnić życie w społeczeństwie i niszczyć poczucie własnej wartości, co sprawia, że dni nie są radosne, a denerwujące. Dla wielu z nas kompleksem jest zbyt wysoka waga, brzydka sylwetka i zbyt duża ilość tłuszczu, która najczęściej odkłada się punktowo i niszczy proporcje sylwetki.
Nie jest to jednak wyłącznie problem „szarych ludzi”, a także gwiazd, artystów, aktorów i celebrytów. Jedną z najczęściej stosowanych diet przez sławy w wielu krajach jest tak zwana dieta 3D chili, polegająca na łączeniu przypraw z produktami. Ze względu na właściwości przypraw dieta jest bardzo skuteczna i pozwala podkręcić metabolizm. Przyprawy i zioła poprawiają bowiem przemianę materii i hamują apetyt.
Najlepiej sprawdzą się przyprawy ostre, jak chilli, pieprzy czerwony, papryka czy cynamon, które dodatkowo ułatwią usuwanie toksyn z organizmu. Podczas takiej diety należy pić dużo płynów, szczególnie wody i herbat różnego typu (czerwonych i zielonych).

Previous post Dieta niełączenia
Next post Dieta stosowana zimą